Sztuka ludowa - wystawa obrazów i rzeźb

Już w przyszły piątek 1 grudnia o godzinie 17:00 zapraszamy Państwa do Galerii Centrum Edukacji Ekologicznej i Kulturowej, ul. Rynek 9 na intrygującą wystawę „Sztuki ludowej” Antoniego Marata, artysty szczególnego, bowiem związanego ze Sławkowem od piątego pokolenia, ale na stałe mieszkającego w Krakowie. Artysta, maluje przeważnie świętych i aniołów, głównie na szkle, określając swój styl jako prymitywizm. Tworzy również kolorowe rzeźby i wycinanki. Na zachętę dodamy, że „Antoni Marat” to pseudonim artystyczny, a jeśli chcecie Państwo dowiedzieć się jak na prawdę nazywa się nasz gość, serdecznie zapraszamy na wernisaż.

Sztuka ludowa - wystawa obrazów i rzeźb

Mikołajkowy spektakl dla dzieci "Nadchodzące Święta każdy zapamięta"

Święty Mikołaj wyruszył już do nas w drogę! Z tej okazji zapraszamy wszystkie dzieci 3 grudnia (niedziela) o godzinie 16:00 na teatrzyk mikołajkowy "Nadchodzące Święta Każdy Zapamięta". Zdradzamy też mały sekret, Święty Mikołaj nas odwiedzi i będzie można zrobić sobie z nim świąteczne zdjęcie. Wstęp wolny.

Mikołajkowy spektakl dla dzieci "Nadchodzące Święta każdy zapamięta"

Wieczór Poetycki Klubu Literackiego "Widmo"

Już w najbliższy wtorek 28 listopada o godzinie 18:00 na scenie sali widowiskowej MOK Sławków, ul. Młyńska 14, odbędzie się Wieczór Poetycki Klubu Literackiego "Widmo".

Prezentacjom poezji twórców towarzyszyć będzie wręczenie nagród i występy laureatów II Konkursu Poezji Śpiewanej "Jesienna Zaduma". Wstęp wolny.

Wieczór poetycki Klubu Literackiego "Widmo"

Joga Dla Seniora

23 listopada zapraszamy wszystkich bez względu na stopień sprawności czy kondycję do MOK Sławków na Jogę dla Seniora.

Start godz. 16.00 ( sala baletowa).

Program realizowany w ramach Sławkowskiej Zielonej Akademii Seniora.

Prowadząca: Sylwia Cieślak

Patronat: Burmistrz Miasta Sławkowa Rafał Adamczyk


Otwarcie wystawy podsumowującej projekt "Miasto z historii"

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy podsumowującej projekt "Miasto z z historii". Podczas interaktywnej wystawy, zobaczycie Państwo zdjęcia z albumów Sławkowian przedstawiające zarówno miasto jak i jego mieszkańców na przestrzeni lat. W trakcie wydarzenia będziecie mogli również obejrzeć filmy ze wspomnieniami

mieszkańców. Będą momenty wzruszenia, niesamowitych historii o ludziach i Sławkowie. Zapraszamy w piątek 24 listopada o godzinie 17:00 do Centrum Edukacji Ekologicznej i Kulturowej na niezwykłą podróż w czasie.Wydarzenie wspierane przez program Spójnik, realizowany w ramach starań Katowic i Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2029.

Otwarcie wystawy "Miasto z historii"

Pokaż więcej wpisówMIEJSKI OŚRODEK KULTURY
w SŁAWKOWIE

ul. Młyńska 14
41-260 Sławków© 2020 MOK Sławków Kontakt

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej …