Spektakl "Król mięsopust"

Tytuł spektaklu: "KRÓL MIĘSOPUST"
Autor: Jarosław Marek Rymkiewicz
Reżyseria: Agnieszka Grabowska, Maciej Nabiałek

Obsada: Kamil Wołoszyn - Florek
Maciej Nabiałek - Filip
Urszula Maj - Rosalinda
Paulina Drobisz - Kasia
Aleksandra Ziarnik - Skoczek
Olga Osiecka - Belinda
Krzysztof Mól/Barłomiej Kiszka - Gęba
Zuza Barczyk - Roberto


O spektaklu: Akcja spektaklu nieustannie plącze się wokół łoża w królewskiej sypialni. To niezwykła historia wędrówki głupców przez krainę pożądań. Łakoma uciech łoża i stołu maltańska księżniczka Rosalinda nie chce poślubić ascetycznego króla hiszpańskiego Filipa, zdecydowanie bardziej pociąga ją Florek - parobek królewski. Z kolei Filipowi podoba się śliczna i zgrabna pomywaczka Kasia. Splot okoliczności sprawia, że berło Filipa trafia w ręce Florka. Bohaterowie przedstawienia zamieniają się życiowymi rolami. Co wyniknie z tego zaplątania? Czy życie jest teatrem? Czy gramy tylko marną rolę w tragifarsie, dopóki nie nie spadnie kurtyna?
O grupie: Grupa Teatralna "Glutaminian Sodu" działa w Miejskim Ośrodku Kultury w Olkuszu od 2008r. Tworzą ją uczniowie olkuskich szkół, studenci oraz osoby pracujące. W swoich działaniach teatralnych chętnie sięga do teatru formy, eksperymentuje z teatrem cieni oraz bawi się kuglarstwem. Aktywnie uczestniczy w życiu kulturalnym swojego miasta, organizując liczne happeningi teatralne, animacje oraz akcje ekologiczne.
Bilety w cenie 5zł do kupienia w Dziale Kultury Dawnej MOK, ul. Rynek 9 (od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00) oraz siedzibie MOK przy ul. Młyńskiej 14 (kasa MOK czynna w poniedziałki od 8:00 do 17:00 oraz pozostałe dni od 8:00 do 14:00).
Spektakl dla widzów dorosłych.MIEJSKI OŚRODEK KULTURY
w SŁAWKOWIE

ul. Młyńska 14
41-260 Sławków© 2020 MOK Sławków Kontakt

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej …