Dzień Kobiet w MOK

"Wniebowzięte" - to tytuł spektaklu, który podczas "Dnia Kobiet" w MOK-u zabrał do nieba humoru naszą widownię! Dwie stewardessy - Ilona i Iwona - (w tych rolach Monika Nowogrodzka oraz Ewa Ostrowska - Kunert), zaprosiły wszystkich na pokład komediowego boeinga pod dowództwem obecnego (tylko!) duchem kapitana Jacka. Wzloty i upadki, życiowe turbulencje, ale lądowanie perfekcyjne!

Galeria zdjęć

Czytaj więcej ...

" Wniebowzięte" Spektakl komediowy z okazji Dnia Kobiet

" Wniebowzięte" to nowy rodzaj komedii- pisanej i przygotowanej, a jednocześnie otwartej improwizację i żywy kontakt z publicznością! Dwie stewardessy. Jeden hotel.Jedna szalona noc. Jedno marzenie...I coraz więcej przeszkód na drodze do jego spełnienia! Czy Iwona i Ilona wyrwą się ze szponów demonicznej Kociborskiej i odlecą za ocean? Co na to kapitan Jacek? A może nic nie jest tu tym, czym się wydaje? . Godzina dobrej zabawy w towarzystwie 2 stewardess gwarantowana.

Wystawa malarstwa Miry Leonhard- podsumowanie

W piątkowy wieczór, 22 lutego 2019 r., w galerii Działu Kultury Dawnej Miejskiego Ośrodka Kultury w Sławkowie, Rynek 9, odbyło się oficjalne otwarcie wystawy malarstwa artystki z Dąbrowy Górniczej, pani Miry Leonhard. Na ścianach galerii podziwiać można łącznie 72 obrazy malowane na płótnie. Jest to efekt ostatnich dziesięciu lat twórczości artystki.

Galeria zdjęć

Czytaj więcej ...

Wystawa malarstwa Miry Leonhard- zaproszenie

III POLISH UKULELE FESTIVAL- PROGRAM

Koło Historyczne w srebrnym mieście

W poniedziałkowe, zimowe przedpołudnie, 4 lutego br. Koło Historyczne Miejskiego Ośrodka Kultury w Sławkowie wybrało się do Olkusza, by zwiedzić niezwykle ciekawe ekspozycje Muzeum Afrykanistycznego.

galeria zdjęć

Czytaj więcej ...

XXVI Konkurs Recytatorski dla uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjum

Szczegółowy regulamin

Informacja

Informujemy, że Dział Kultury Dawnej, ul. Rynek 9 w dniach 18,22,23,24,25 oraz 28 stycznia będzie czynny w godzinach 10:00-18:00. Natomiast 21 stycznia w godzinach 11:00 do 19:00.

Dzień Babci i Dziadka

Bilety na III Polish Ukulele Festival wyprzedane !

Pokaż więcej wpisówStacks Image p94_n107


Stacks Image p94_n126