Bilety na stand up "I love you tour"

Para komików na jednej scenie w programie “I Love You Tour”!

1 Małżeństwo.
2 Nazwiska.
12 lat razem.
3 lata po ślubie.
W tym 2 w lockdownie.
Co liczy się razy 7.
W sumie wychodzi 32 co kompletnie nic nie znaczy.
1 pies.

Wszystkie małżeńskie sprawy można przegadać w domu, tylko po co, skoro można przegadać je z Wami? Przecież amerykańscy naukowcy dowiedli, że receptą

na szczęśliwy związek jest dystans i poczucie humoru. Zapraszamy na nasz stand-up małżeński, gdzie będziecie mieć okazję zobaczyć swoje miłosne relacje w krzywym zwierciadle. Mieszanka wybuchowa dwóch temperamentów i dwóch punktów widzenia na jednej scenie.

Wystąpią:
Monika Nowogrodzka (żona) – aktorka, komiczka, producentka spektakli komediowych. Jej one woman show zostało docenione na wielu przeglądach komediowych w Polsce. Na scenie charakteryzuje ją zaraźliwy śmiech i dużo pozytywnej energii.
Karol Kopiec (mąż) – stand-up’er, improwizator. Na scenie od 2008 roku. Wystąpił m.in. w kilku sezonach Comedy Club w Comedy Central, u Kuby Wojewódzkiego oraz na Roaście Michała Szpaka, który transmitowany był na antenie TVN’u. Kilkukrotnie mogliśmy go oglądać również na antenie TVP2 w takich programach jak: “Dzięki Bogu już weekend” oraz “Tylko dla dorosłych”.

Termin:
07 października 2023 r.

Czas:
godz. 18.00

Miejsce:
MOK Sławków ul. Młyńska 14 ( sala widowiskowa).

Bilety w cenie 25 zł dostępne:

na portalu kupbilecik.pl

https://www.kupbilecik.pl/impr...

w kasie MOK (ul. Młyńska 14); CEEiK (ul. Rynek 9) w godzinach otwarcia. Pokaż mniej

Stand up "I love you tour"

Spotkanie autorskie z Marią Kocot


30 września w Centrum Edukacji Ekologicznej i kulturowej odbędzie się wieczór autorski pani Marii Kocot – bytomianki, doktor nauk ekonomicznych, pisarki i poetki oraz laureatki kilkudziesięciu ogólnopolskich konkursów literackich. Jest autorem powieści historycznych takich jak: Kolaborantka, Popiół i Róże, Lokator, Grzesznicy. Za swą działalność literacką została odznaczona medalem honorowym i tytułem Bytomianki Wiosny 2023. W ostatnią sobotę września o godzinie 16:00 zapraszamy na Rynek 9 wszystkich miłośników literatury, a także i historii lokalnej, by osobiście poznać panią Marię i jej twórczość.

SSpotkanie autorskie z Marią Kocot

Raku - wystawa rzeźb metalowych i ceramicznych

 

15 września (piątek) o godzinie 18:00 zapraszamy do Centrum Edukacji Ekologicznej i Kulturowej MOK Sławków, Rynek 9 wszystkich miłośników sztuki na wystawę rzeźb ceramicznych i metalowych Ewy Pokorskiej i Oldřicha Krsički „Raku – żywy ogień”.

Wystawa przedstawia nieoczywiste prace z metalu, ceramiki, szkła, gliny, papieru wykonane metodą raku, gdzie połączenie różnych materiałów nadaje tej sztuce inny wymiar. A czym dokładnie raku jest, dowiecie się Państwo w trakcie wernisażu.

  

Wystawa rzeźb 15 września 2023

   
 


Projekcje filmowe

 

Zapraszamy na projekcje filmowe.

9 września (sobota) o godzinie 16:00na sali widowiskowej MOK Sławków wyświetlimy film animowany dla dzieci o przygodach chłopca, który pewnego dnia odkrywa tajemnicę o swoim pochodzeniu.

O godzinie 18:00 kino familijne dla dzieci i dorosłych - tym razem będzie to historia o pewnym dziewczynie - "czarnym charakterze" familijnej kinematografii. Lecz, czy tylko tak można ją określać nie znając jej historii?

 

Projekcje filmowe 9 września 2023

 


Nabór do sekcji i kół zainteresowań na sezon 2023/2024

  
 Ogłaszamy nabór do sekcji i kół zainteresowań w roku kulturalnym 2023/2024.

Już z niecierpliwością czekamy na wszystkich, którzy chcą z nami odkrywać swoje talenty, rozwijać pasje i zainteresowania, nawiązywać nowe przyjaźnie, a przy tym świetnie się bawić.

Zapraszamy do zapisów:

Zajęcia plastyczne

Zajęcia wokalne (indywidualne i grupowe)

Rytmika dla przedszkolaków

Zajęcia teatralne

Zajęcia taneczne

Nauka gry na ukulele

Klub Seniora

Koło Gospodyń

Młodzieżowa Galeria "Za sceną"

Klub Literacki "Widmo"

Koleżeński Klub Kobiet

Koło Historyczne

Grupa integracyjna "Razem Łatwiej"

Grupa Fotograficzna

Sekcja Brydżowa

Już w najbliższą sobotę 26 sierpnia podczas Jarmarku Jakubowego w godzinach 16:00-20:00, będziecie mogli zapisać się na wybrane zajęcia. Czekamy na Was na stoisku MOK Sławków na terenie parku miejskiego.

Ponadto zapisów dokonać będzie można osobiście w dniach od 28 sierpnia do 15 września (od poniedziałku do piątku).5, 7, 12 i 14 września w godzinach od 10:00 do 17:30, w pozostałe dni od godziny 8:00 do 14:30. Informacje telefoniczne uzyskać można pod numerami telefonów: 32 293 10 52 oraz 728 735 074 w godzinach pracy Ośrodka.

 

Nabór do sekcji MOK

 


Pokaż więcej wpisówMIEJSKI OŚRODEK KULTURY
w SŁAWKOWIE

ul. Młyńska 14
41-260 Sławków© 2020 MOK Sławków Kontakt

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej …